Весільний портал - Наречена

Річниці весіль від 1 до 100 років: як називаються і що дарувати подружжю

Річниці весіль від 1 до 100 років: як називаються і що дарувати подружжю

Сімейне життя - це постійна робота над відносинами і чим краще у пари це виходить, тим довше і щасливіше їх життя. Які річниці весілля існують і які подарунки прийнято дарувати?


Щороку пара відзначає річницю весілля у якій є певна назва і значення. Є і найголовніші річниці, з якими пов'язані зворушливі традиції і звичаї . Збережіть свої черства, щоб разом відзначити срібну, золоту та навіть платинову весілля!

istock-540739754

1 рік - Ситцеве весілля
Що подарувати? На першу річницю прийнято дарувати вироби з тканини - ситцю - рушники, серветки, хустинки та інші речі, які можуть знадобитися в побуті.


2 роки - Паперове весілля

Що подарувати? На другу річницю прийнято дарувати подарунки з паперу: книги, календарі, планери і блокноти та інші вироби.

3 роки - Шкіряне весілля
Що подарувати? На шкіряну весілля потрібно дарувати подарунки зі шкіри, це можуть бути шкіряні речі або аксесуари, наприклад, гаманець або портмоне, шкіряний браслет або ремінь.

4 роки - Льняне весілля
Що подарувати? На цю річницю традиційно дарують подарунки з льону, наприклад, постільна білизна, скатертини, рушники та серветки. Цю річницю ще називають мотузяною, тому можна дарувати подарунки, які містять всілякі плетіння.

5 років - Дерев'яне весілля
Що подарувати? Гості повинні обов'язково піднести сім'ї щось з дерева - рамки для фото, ключниці, шкатулки, посуд, вибір досить великий.

6 років - Чавунне весілля
Що подарувати? Вироби з чавуну - відмінний подарунок на дану річницю.Пожежа молодим невеликі сувеніри з чавуну або чавунний посуд, відмінним подарунком стане кочерга або решітка для каміна.

istock-486692907

7 років - Мідне весілля
Що подарувати? У цей свято вітаються подарунки з міді - мідні столові прибори, прикраси, аксесуари з елементами міді, Існує традиція, що чоловік і жінка в цей день повинні обмінятися мідними монетками, це обіцяє їм довге спільне життя.


8 років - Жерстяна весілля

Що подарувати? Відмінним подарунком стане кухонне начиння з жерсті, солодощі в жерстяних банках, бронзові вироби та прикраси.

9 років - Фаянсове весілля
Що подарувати? На фаянсовий весілля потрібно дарувати посуд і вироби з фаянсу, наприклад, милі статуетки та сувеніри. Кажуть, що чоловік і дружина на 9-ту річницю повинні розбити весь посуд в будинку і замінити її новою.

10 років - Олов'яне або рожеве весілля
Що подарувати? Звичайно ж, обов'язково троянди. Вважається, що чоловік повинен в цей день піднести дружині букет з 11 троянд, 10 з яких повинні бути червоними - як символ любові, а одна біла - як символ надії на подальше щасливе майбутнє. Також відмінним рішенням стануть подарунки з олова, наприклад, олов'яні ложки або келихи.

11 років - Сталеве весілля
Що подарувати? На цю річницю прийнято дарувати сталеві вироби та прикраси, наприклад, рамки для фото в металевій оправі. Також актуальними будуть вироби з кришталю і букети квітів.

istock-176903540

12 років - Нікелеве весілля
Що подарувати? Подаруйте нікелеву посуд або якісь інші корисні речі для дому: набір банних халатів, рушники, постільна білизна, столові набори.

13 років - Мереживна весілля

Що подарувати? Чоловік повинен подарувати своїй дружині мереживну білизну. Гості можуть дарувати парі корисні речі для дому та побуту.

14 років - Агатова весілля
Що подарувати? Подружжя повинні подарувати один одному вироби з агату і обов'язково вдивитися в агат - якщо побачать там одне і теж, жити їм в сім'ї довго і щасливо. Гості також можуть дарувати прикраси або інші речі з агату або красиві і потрібні речі для дому.

15 років - Кришталеве весілля
Що подарувати? Назва річниці говорить сама за себе, прийнято дарувати кришталеву або скляний посуд, обов'язково на столі повинні бути кришталеві келихи і побільше скляного посуду.

16 років - топазовая весілля
Що подарувати? Чоловік і дружина можуть порадувати один одного дорогоцінними прикрасами з топазом, наприклад кільце, сережки, запонки. Друзі та близькі можуть подарувати будь-який подарунок, який порадує подружжя.

istock-886205118

17 років - Рожеве весілля
Що подарувати? У сімейному житті є дві рожеві річниці. У цю потрібно дарувати рожеві троянди і щось рожеве або ж просто упакувати подарунок в рожеву подарунковий папір.

18 років - Бірюзова весілля

Що подарувати? На цю річницю доречно буде подарувати вироби або прикраси з бірюзи, квіти, солодощі. Також, можете подарувати Струга амулет з бірюзи на щасливе сімейне життя.

19 років - Гранатова весілля
Що подарувати? Відмінним подарунком стануть прикраси з гранатом: намиста, кільця, сережки, брошки, перстень або брелок з гранатовим каменем для мужа.Гостьі можуть дарувати картини, побутову техніку, посуд та інші речі для дому.

20 років - Порцелянове весілля
Що подарувати? На цю річницю прийнято дарувати порцеляновий посуд або статуетки, ну і традиційно, будь-які необхідні речі для дому.

21 рік - Опалова весілля
Що подарувати? Ювелірні вироби з опалом: кільце, брошка, сережки для дружини або запонки перстень для чоловіка.

istock-928569850

22 роки - Бронзова весілля
Що подарувати? Подарунки з бронзи: попільничка, портсигар, дзеркало в бронзовій оправі, бронзове прикраса, свічники, статуетки та інші речі.

23 роки - берилові весілля

Що подарувати? На 23 річницю потрібно дарувати парні подарунки, дві вази, два підсвічники. Якщо і чоловік хоче подарувати дружині перстень, то в ньому має бути 2 каменю.

24 роки - Атласна весілля
Що подарувати? Підійдуть будь-які подарунки з атласу, наприклад, коханій дружині можна подарувати атласну ночнушку, а чоловікові краватку.

25 років - Срібне весілля
Що подарувати? На срібне весілля прийнято дарувати прикраси і посуд зі срібла.А подружжя повинні обмінятися срібними обручками і носити його на середньому пальці правої руки, поруч з обручкою.

istock-900251222_02

30 років - Перлове весілля
Що подарувати? За традицією, на цю річницю чоловік дарує дружині намисто з 30 перлин - по одній за кожен прожитий разом рік. Таким чином він просить вибачення за всі пролиті сльози в шлюбі. Дружина може подарувати шпильку доя краватки або запонки з перлами. Гості ж дарують корисні подарунки або прикраси для дому.

35 років - Полотняна (коралова) весілля
Що подарувати? Подарунки на цю річницю повинні бути з полотна - одяг, рушники, скатертина або серветки, а також вироби їх коралів або коралового кольору.

40 років - Рубінове весілля
Що подарувати? Дружина повинна подарувати чоловікові рубін, а чоловік дружині - кільце з цим коштовним каменем. На цю річницю прийнято дарувати дорогі подарунки, корисні в будинку, бажано, щоб вони були кольору рубіна.

istock-865506324

45 років - Сапфірове весілля
Що подарувати? Можна подарувати прикраси з сапфіру або інші подарунки синього кольору або пов'язані з водою.

50 років - Золоте весілля
Що подарувати? За традицією, чоловік і жінка в цей день повинні обмінятися новими обручками, а старі віддати онукам, як сімейну реліквію. Діти обов'язково повинні піднести батькам подарунки із золота.

55 років - Смарагдове весілля
60 років - Діамантове весілля
65 років - Залізне весілля
70 років - Благодатне весілля
75 років - Коронне весілля
80 років - Дубове весілля
90 років - Гранітна весілля
100 років - Червона (платинова) весілля

RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!