Весільний портал - Наречена

Blogs Posts

Blog posts
"Русалчин" фітнес: новий хіт серед бажаючих схуднути
Фітнес з хвостом русалки включає в себе вправи і на суші, і під водою Відмінність цього тренування від будь-якої іншої полягає в тому, що всі вправи потрібно виконувати, надівши масивний русалочий хвіст. 45-хвилинне заняття, що поєднує в собі елементи йоги, пілатесу і кардіо - досить серйозне навантаження, так як "русалкам" весь час доводиться долати опір води. Кожна рутина починається з розминки, яка розігріває м'язи і запускає метаболізм.
0
Вчені пояснили, чому жінки щасливіші з некрасивим чоловіком
Цікаве дослідження провели вчені Університету штату Флорида. Вони довели, що пара буде міцнішою, якщо жінка зустрінеться з некрасивим чоловіком. Під час дослідження вчені опитали 113 молодих пар в віці від 20 років, які проживають в Далласі. Згідно отриманих результатів виявилося, що, коли жінка зустрічається з красивим чоловіком, вона частіше сидить на дієті, що призводить до розладів харчування, до депресії. В результаті такі союзи частіше розпадаються.
0
Скільки фруктів можна з'їсти на 100 калорій
Допомога Нареченій, яка рахує калорійність їжі. У багатьох дієтах для схуднення добовий раціон має обмежену калорійність. Але їх можна спокійно дотримуватися, знаючи поживну цінність продуктів. Ознайомтеся зі списком нижче, і ви не повірите, скільки малини потрібно їсти, щоб досягти 100 калорій.
10 Форс-Мажорів на Весіллі
Ви готувалися до цього дня протягом тривало і наполегливо, кожен етап весільної програми прописували , кожну деталь вираховували, але як би це банально не звучало життя- річ непередбачувана, деколи трапляються ситуації в які важко повірити і неможливо прорахувати. По-перше, це не привід для паніки! По-друге, життєва істина - безвихідних ситуацій не існує. Отже, найпопулярніші форс-мажори та способи їх вирішення.
0
Названо причини швидкого старіння обличчя
Косметологи з США назвали кілька поширених, але в той же час абсолютно несподіваних для багатьох причин, які провокують прискорене старіння зовнішнього вигляду. За їх словами, на стан шкіри впливають не тільки якість харчування і звичка засмагати. Літо - традиційний сезон використання кондиціонерів. Але експерти заявили: кондиціонери в приміщенні, як і обігрівачі, згубно впливають на шкіру. За їх словами, працюючі прилади «крадуть» вологу з повітря, що сушить шкіру сильніше, ніж потрібно.