Весільний портал - Наречена

"Русалчин" фітнес: новий хіт серед бажаючих схуднути

"Русалчин" фітнес: новий хіт серед бажаючих схуднути

Фітнес з хвостом русалки включає в себе вправи і на суші, і під водою

Відмінність цього тренування від будь-якої іншої полягає в тому, що всі вправи потрібно виконувати, надівши масивний русалочий хвіст. 45-хвилинне заняття, що поєднує в собі елементи йоги, пілатесу і кардіо - досить серйозне навантаження, так як "русалкам" весь час доводиться долати опір води.


Кожна рутина починається з розминки, яка розігріває м'язи і запускає метаболізм. Потім тренування переходить в режим плавання, що йде на користь м'язовому корсету, зміцнює серцево-судинну систему і призводить тіло в тонус.


"Коли ви пливете з Русалчин хвостом, то задієте всі м'язи свого тіла. Рух хвилею починається з корпусу, а потім переходить на стегна і ноги", - говорить Мелісса Фланнери, інструктор і співвласник школи плавання Wings Over Water School.


В кінці дівчата роблять кілька силових вправ: віджимання, скручування і підйоми корпусу. Цю частину тренування проводять на суші, не знімаючи "хвоста", спеціально сковує рухи.

Інструктори стверджують, що вже через місяць "Русалчин" тренувань живіт стає більш плоским, талія - більш тонкої, а ноги - більш рельєфними.

На даний момент "Школи русалок" успішно діють в США , Канаді, Німеччині та Росії.

RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!