Весільний портал - Наречена

Названо причини швидкого старіння обличчя

Названо причини швидкого старіння обличчя

Косметологи з США назвали кілька поширених, але в той же час абсолютно несподіваних для багатьох причин, які провокують прискорене старіння зовнішнього вигляду. За їх словами, на стан шкіри впливають не тільки якість харчування і звичка засмагати. Літо - традиційний сезон використання кондиціонерів.

Але експерти заявили: кондиціонери в приміщенні, як і обігрівачі, згубно впливають на шкіру. За їх словами, працюючі прилади «крадуть» вологу з повітря, що сушить шкіру сильніше, ніж потрібно.

Якщо без кондиціонера не обійтися, частіше використовуйте зволожуючий крем і пийте більше води, - порадили лікарі. Використання гаджетів також є серйозним фактором старіння, запевняють медики. При постійному контакті з планшетами, телефонами і комп'ютерами на обличчі швидше з'являються гусячі лапки і мімічні зморшки, що пов'язано з напругою різних груп лицьових м'язів у людини, що дивиться на екран, особливо, читає і роздивляється зображення. Але ще сильніше, ніж особа, в цей момент страждає шия - ніжна шкіра на ній піддається сильному ризику утворення глибоких зморшок на кордоні з підборіддям. Також зістарити завчасно може носіння контактних лінз.

Як пояснили експерти, під час одягання і зняття лінз неминучі часті торкання ніжної шкіри навколо очей - такі дії сприяють виникненню безлічі дрібних зморшок. Тим, хто носить лінзи, вони порекомендували регулярно зволожувати шкіру в області біля очей. Любителям кави теж порадили ретельніше стежити за шкірою обличчя. Поступаючи в організм, кава викликає такі хімічні реакції, для яких необхідно багато рідини - шкіра при цьому може почати відчувати нестачу вологи, стати тьмяною і сухий. Тому, відзначили експерти, при вживанні кави потрібно обов'язково пити воду.

RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!