Весільний портал - Наречена

root
root / Blog · Latest RSS

"Русалчин" фітнес: новий хіт серед бажаючих схуднути
Фітнес з хвостом русалки включає в себе вправи і на суші, і під водою Відмінність цього тренування від будь-якої іншої полягає в тому, що всі вправи потрібно виконувати, надівши масивний русалочий хвіст. 45-хвилинне заняття, що поєднує в собі елементи йоги, пілатесу і кардіо - досить серйозне навантаження, так як "русалкам" весь час доводиться долати опір води. Кожна рутина починається з розминки, яка розігріває м'язи і запускає метаболізм.
0
Скільки фруктів можна з'їсти на 100 калорій
Допомога Нареченій, яка рахує калорійність їжі. У багатьох дієтах для схуднення добовий раціон має обмежену калорійність. Але їх можна спокійно дотримуватися, знаючи поживну цінність продуктів. Ознайомтеся зі списком нижче, і ви не повірите, скільки малини потрібно їсти, щоб досягти 100 калорій.
Названо причини швидкого старіння обличчя
Косметологи з США назвали кілька поширених, але в той же час абсолютно несподіваних для багатьох причин, які провокують прискорене старіння зовнішнього вигляду. За їх словами, на стан шкіри впливають не тільки якість харчування і звичка засмагати. Літо - традиційний сезон використання кондиціонерів. Але експерти заявили: кондиціонери в приміщенні, як і обігрівачі, згубно впливають на шкіру. За їх словами, працюючі прилади «крадуть» вологу з повітря, що сушить шкіру сильніше, ніж потрібно.